JAK WYCENIĆ
SWOJĄ PRACĘ
ORAZ SKUTECZNIE NEGOCJOWAĆ?

Dowiedz się, jak odpowiednio wyceniać swoją pracę, jak nawet za 2 tygodnie wynegocjować wyższe wynagrodzenie, trafnie argumentować oraz przekonać każdego klienta do swojej oferty.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU…?

Jak krok po kroku zaprojektować odpowiednią cenę za swoje usługi?

Jak skutecznie i z klasą negocjować w sprawie swoich wymarzonych stawek za współpracę?

Jakie są najważniejsze biznesowe zagadnienia, które musisz poznać przy odpowiednim wycenianiu swojej pracy?

Od czego zacząć odpowiednią wycenę swojej pracy?

Jak zmniejszyć strach przed podaniem wymarzonej ceny za usługę/produkt?

Dlaczego dobry kosztorys dla klienta jest ogromnym wsparciem podczas negocjacji?

Jak zmniejszyć strach przed podaniem wymarzonej ceny za usługę/produkt?

Jak wykorzystać psychologię cen przy prezentowaniu zaproponowanych kwot za współpracę?

O MNIE 

Mam na imię Karolina i pomagam freelancerom zbudować stabilne, dochodowe, dające wiele satysfakcji, nierujnujące życia prywatnego biznesy online.

W przeciągu 10-lat pracowałam w agencjach reklamowych, po stronie klienta, jako freelancerka oraz zleceniodawca. Dzięki temu poznałam niemalże każdą perspektywę dotyczącą freelancu.

Moja filozofia jest taka, że praca ma mi w niczym nie przeszkadzać. Pracuję zdalnie, dobrze zarabiam, mam czas na życie prywatne i odczuwam prawdziwą satysfakcję z tego co robię.

Bardzo żałuję, że w przeszłości nie trafiłam na siebie z teraźniejszości. Dzięki wiedzy, którą posiadam teraz na pewno uniknęłabym wielu komplikacji oraz niepotrzebnych problemów. 

Dołącz do mojego kursu, a obiecuję Ci merytoryczną petardę, ukojenie nerwów, opanowanie chaosu, wskazanie najskuteczniejszych rozwiązań oraz zbalansowanie życia prywatnego contra praca.

POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE SZCZEGÓŁY KURSU ONLINE:

PRZEBIEG KURSU
 • Kurs będzie dostępny od dnia 18.11.2021r.
 • Kurs zawiera materiały wideo, audio, ćwiczenia, kalkulator cen oraz szablony do spersonalizowania.
 • Otrzymujesz ode mnie dożywotni dostęp do kursu wraz z materiałami pomocniczymi.
 • Kurs zakupiony w dniu 4.02. do godz. 23:59. będzie zawierać dodatkowo: spotkanie live.
LEKCJA 1: WYCENA SZYTA NA MIARĘ - PODSTAWOWE, ALE KLUCZOWE ZAGADNIENIA.
 • W lekcji 1 pierwszej opowiem o najważniejszych sprawach dotyczących wyceniania swojej pracy. Będzie trochę teorii, trochę praktyki i dużo wiedzy, która uzbroi Ciebie w komplet niezbędnych, biznesowych informacji, które pomogą zrozumieć mechanizmy projektowania odpowiedniej wyceny za swoje usługi.
LEKCJA 2: ŚCIEŻKA PROJEKTOWANIA CENY, CZYLI JAK KONKRETNIE WYCENIĆ PRODUKT I USŁUGĘ?
 • W lekcji 2 przeprowadzę Ciebie KROK PO KROKU, przez cały proces projektowania ceny. Zrozumiesz jakie elementy brać pod uwagę, w jakiej kolejności, jak wszystko zliczać, a potem wszystko logicznie oraz przekonywująco argumentować.
LEKCJA 3: JAK STWORZYĆ CZYTELNY, ŁATWY W PRZEKAZIE ORAZ PRZEKONYWUJĄCY KOSZTORYS DLA KLIENTA?
 • W lekcji 3 zdradzę moje sposoby na stworzenie świetnego kosztorysu, który będzie zrozumiały dla odbiorcy, wyczerpujący, nieprzytłaczający oraz stanie się silnym wsparciem podczas negocjacji z klientem.
LEKCJA 4: PSYCHOLOGIA CEN, CZYLI O NAJSKUTECZNIEJSZYCH SPOSOBACH PREZENTOWANIA KWOT.
 • W lekcji 4 opowiem o psychologii cen (dalekiej od Telezakupów Mango) oraz zdradzę o najbardziej skutecznych sposobach prezentowania wymarzonych kwot za swoją pracę.
LEKCJA 5: NAGRANIE WEBINARU "JAK WYCENIAĆ SIĘ SATYSFAKCJONUJĄCO I Z PEWNOŚCIĄ SIEBIE?"
 • Lekcja 5 to nagranie ze spotkania online, podczas którego dowiesz się dlaczego rozmowy o pieniądzach bywają krępujące, jak temu zaradzić, jak dodać sobie pewności siebie podczas wyceniania własnej pracy oraz przy negocjacjach z klientem.

  BONUSY O WARTOŚCI 600 ZŁ

  PRZYGOTOWAŁAM DLA CIEBIE WYJĄTKOWE BONUSY, KTÓRYCH NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE INDZIEJ!

  BONUS 1: KALKULATOR WYCENY

  Mój autorski kalkulator wyceny, który pozwoli Ci szybko i bezbłędnie oszacować, czy kwota, którą zamierzasz podać będzie dla Ciebie naprawdę opłacalna. Kalkulator ma za zadanie maksymalnie ułatwić Ci projektowanie cen.

  WARTOŚĆ – 200 zł

  BONUS 2: SZTOSOWE SPOTKANIE ONLINE!

  Podczas spotkania podzielę się moimi najbardziej skutecznymi sposobami na negocjacje z klientem (dotyczące cen) oraz opowiem,  jak odpowiadam na trudne/niewygodne pytania. 

  WARTOŚĆ 449 zł

  SPRZEDAŻ KURSU JEST OTWARTA DO GODZ. 23:59!

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE?

  I
  Otrzymujesz ode mnie 5 lekcji uporządkowanej wiedzy: materiały w formie wideo, audio, edukacyjne pdf oraz ćwiczenia.
  Zrozumiale i wyczerpująco objaśniam teorię, daję konkretne wskazówki oparte na przykładach, jak przyswojoną wiedzę wykorzystać w praktyce.
  Przeprowadzę Ciebie przez proces od punktu 0, do punktu, w którym samodzielnie i zaczniesz z pewnością wycenisz swoją pracę .
  Podaruję Ci fantastyczne bonusy, idealnie dopasowane do potrzeb każdego freelancera, który chce odpowiednio wyceniać swoją pracę oraz bronić zaproponowanych kwot.

  CO ZAWIERA KURS?

  Start kursu: 30.11.

  BONUSY + GRUPA NA FACEBOOKU

   

  *6 modułów wypełnionych wiedzą, dzięki której krok po kroku zbudujesz dochodowy freelancerski biznes online;

  * Bezterminowy dostęp do kursu na wygodnej, profesjonalnej platformie;

  * Materiały kursowe w wersji wideo i audio oraz workbooki w formacie PDF;

  * Fantastyczne bonusy o wartości min. 600 zł;

  * Sztosowe spotkanie online, podczas którego opowiem o moich NAJSKUTECZNIEJSZYCH sposobach na negocjacje z klientem, dotyczących cen za oferowane usługi;

  CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI?

  Opinie

  Karolina budowała media społecznościowe telewizji muzycznej 4fun.tv. Jest osobą kreatywną, profesjonalną i dobrze znającą się na zagadnieniach mediów społecznościowych. Jej poczucie humoru oraz pozytywne usposobienie sprawiały, że współpraca przebiegała w bardzo dobrej atmosferze.

  Zdecydowanie polecam!

  Mateusz Górecki

  Karolina dała się poznać jako osoba wysoce zaangażowana, odpowiedzialna i rzetelna. Ma przy tym poczucie humoru, wysoką kreatywność i poczucie estetyki. Jest świetną wizjonerką i przy odpowiednich zasobach potrafi swoje nowatorskie pomysły przekuć w czyn. Jej mocną stroną jest również łatwość w nawiązywaniu relacji i umiejętność pracy w zespole międzynarodowym.

  The Color Run

  Dziękuję Karolina za świetne szkolenie z prowadzenia FB i Instagrama.
  Przekazanie wiedzy z takiego zakresu laikowi w sposób profesjonalny, przyjazny i z ogromną cierpliwością – to najwyższa wartość.
  Teraz pozostało “tylko” ? wdrożyć wszelkie zalecenia i wskazówki. Polecam w 100%

  Asia Ostrzycka

  I love working with Karolina! Timely execution, thorough planning, great communication, ongoing support, results, cost optimization, fantastic sense of humor.

  Thank you.

  Kasia Jamroz

  Pełen profesjonalizm poparty doświadczeniem i dużą wiedzą na temat Social Media. A wszystko to w miłej atmosferze z dużą dozą poczucia humoru. Duży plus za cierpliwość i wyrozumiałe podejście do laika w temacie, któremy czasem trzeba było wytłumaczyć podstawowe zagadnienia.

  Justyna Moraczewska

  Karolina z Och!Moment to osoba niezwykle kompetentna i przesympatyczna. Jak mało kto wie jakie narzędzia użyć i jakie mechanizmy wdrożyć w dany biznes, a każdy jest inny i każdy potrzebuje innych działań o oczekuje innych rezultatów. Krótko mówiąc – szyje na miarę.

  Gorąco polecam!

  Katarzyna Krauss

  PAMIĘTAJ! SPRZEDAŻ KURSU JEST OTWARTA DO GODZINY 23:59!

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)